Kia Picanto
1.0 CVVT First Edition | Camera | Apple Carplay | Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 8.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.400,-
LEASEPRIJS: € 138,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.680,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Picanto |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 CVVT First Edition | Camera | Apple Carplay | Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 mei 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 87.908 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 138,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NV-936-V |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 49 kw / 67 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 835 kg |
| Wielbasis: | 240 cm |
| Breedte: | 160 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 15"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overig
- Achteruitrijcamera
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar